Ateşoğlu Yoğurt Toptan Gıda Tedariği

Faaliyet Alanları

ÖMRÜM TOPLU TÜKETİM
ÖMRÜM TOPLU TÜKETİM

Ateşoğlu Ürün Gruplarında Hizmet Verdiğimiz Sektörler

Ömrüm Toplu Tüketim'in güvencesiyle, Ateşoğlu'nun eşsiz ürünlerini işletmenize katın ve kalitenizi bir adım öteye taşıyın.

Ömrüm Toplu Tüketim olarak kalitenin ve lezzetin simgesi olan Ateşoğlu markasının İstanbul'un hem Avrupa hem de Anadolu yakasında yetkili toptan satış bayisi olarak hizmet vermektedir. Birçok sektör için süt ve süt ürünlerinin tedariğinde öncü olan firmamız, Ateşoğlu'nun özgün lezzetlerini; süt, tereyağ, ayran, yoğurt, süzme yoğurt ve krema gibi ürünleriyle sizlere sunmaktadır. 

Evdışı tüketimde en çok tercih edilen toptan gıda ve endüstriyel ürünler için bizimle iletişime geçin.

YURTLAR

YURTLAR

Öğrencilere sağlıklı ve taze beslenme seçenekleri sunarak enerjilerini yükseltin. Yoğurt ve krema gibi ürünlerimizle gençlerin ihtiyaçlarına cevap verin.

FASTFOOD ZİNCİRLERİ

FASTFOOD ZİNCİRLERİ

Hızlı servislerinizde, lezzetli süt ürünlerimizle fark yaratın. Ayran ve yoğurt gibi seçeneklerle menülerinizi çeşitlendirin.

FABRİKALAR

FABRİKALAR

Fabrika çalışanlarınıza sağlıklı ve lezzetli ara öğünler sunarak enerjilerini yükseltin. Tereyağı ve diğer süt ürünlerimizle mola zamanlarını zenginleştirin.

RESTORAN

RESTORAN

Restoranınızda sunacağınız en taze süt ve süt ürünleriyle menünüzü zenginleştirin. Yoğurt, süzme yoğurt ve krema gibi kaliteli ürünlerimizle lezzetin doruklarına çıkın.

OTELLER

OTELLER

Misafirleriniz için en kaliteli süt ürünlerini sunarak memnuniyetlerini artırın. Ayran ve tereyağı gibi temel ürünlerle fark yaratın.

LOKANTALAR

LOKANTALAR

Lokantanızda sunduğunuz her yemeği, taptaze süt ürünlerimizle bir lezzet şölenine dönüştürün. Müşterilerinizin damağında iz bırakan tatlar için en iyisini seçin.

YEMEKHANELER

YEMEKHANELER

Yemekhaneler için sunulan ürünlerle yemeklerinizi bir adım öne çıkarın. Sağlıklı ve lezzetli menüler için süzme yoğurt ve kremamızı deneyin.

PASTANELER

PASTANELER

Tatlılarınıza ekstra lezzet katmak için mükemmel kremamız ve süt ürünlerimizle tanışın. Her bir ürün, pastalarınızı öne çıkaracak.

HASTANELER

HASTANELER

Sağlıklı beslenme ihtiyaçlarına en uygun süt ürünleri burada. Hastalarınıza ve ziyaretçilere en taze yoğurt ve ayran seçenekleriyle hizmet verin.

Tedarik Ettiğimiz Diğer

Toptan Ürün Gruplarımız

Ömrüm Toplu Tüketim olarak çay, şarküteri, baharat, turşu, sos, süt ürünleri ve zeytinyağı gibi gıda ürünlerinden, deterjan, eldiven, alüminyum grubu, çöp poşetleri, kağıt ürünler, medikal ve hijyen grubu, tahta ürünler ve plastik bardak gibi endüstriyel ürüne kadar bir çok ürün grubunun toptan satışını yapmaktayız.

ŞARKÜTERİ
ŞARKÜTERİ

Et grubu, kahvaltı grubu, zeytinler, süt ürünleri, peynir çeşitleri.

ZEYTİNLER
ZEYTİNLER

En sevilen yeşil, siyah, sele, biberli ve kırma zeytin çeşitleri.

ÇAYLAR
ÇAYLAR

Poşet Çaylar, Hediyelik Çaylar, Tiryaki Çaylar, Siyah Çaylar.

Toptan Ateşoğlu Süt Ürünleri İçin Bizimle İletişime Geçin

Satın almak istediğimiz toptan tüketim ürünleri için size en yakın bölge numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Ya da dilerseniz "Sizi Arayalım" formuna telefon numaranızı yazın sizi arayalım.

İGTOT

İGTOT

0212 435 30 53

İGTOT

İGTOT

0212 320 53 53

ATAŞEHİR

ATAŞEHİR

0216 523 53 53

Sizi Arayalım!